Jazda niezależna od pogody!

Jedyne takie miejsce we Wrocławiu.

Jazda na nartach czy snowboardzie nigdy nie była łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Zaufaj specjalistom i sprawdzonej technologii.

Stoki idealnie przystosowane do nauki i rozrywki niezależnie od poziomu zaawansowania.

 

U nas sezon trwa cały rok!

Nasze stoki MAXXTRACKSTM to zaawansowane urządzenia, duże bieżnie, które umożliwiają jednoczesną naukę lub trening dla 3-4 osób. Możemy w pełni regulować prędkość jazdy oraz nachylenie stoku stosownie do naszych umiejętności lub poziomu treningu.
Opatentowana technologia MAXX-GRASS™, czyli nawierzchnia po której jeździmy, pozwala w pełni korzystać z technik narciarskich i snowboardowych, do niedawna możliwych jedynie na śniegu.

 

main1

STOKI MAXXTRACKSTM

Urządzenia, których główna zasada działania zbliżona jest do domowych bieżni biegowych, jednak o znacznie większych gabarytach. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów oraz przemyślana budowa gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Główny panel, jak również kontroler bezprzewodowy pozwala trenerowi na pełną kontrolę nad stokiem gwarantując bezpieczną jazdę.

ODPOWIEDNIE DLA DZIECI

Przygodę z białym szaleństwem mogą zacząć u nas już najmłodsi, od 5 roku życia. Każde zajęcia odbywają się pod okiem profesjonalnego trenera, z którym będą mogli nauczyć się podstaw oraz wypracować nienaganną technikę. Dzięki ustawionym przed stokami lustrom weneckim, szybkość nauki oraz precyzja wskazówek, jak korygować każdy z występujących błędów, jest nieporównywalna do nauki na zwykłych stokach.

main4
main2

TAKŻE DLA PROFESJONALISTÓW

Najlepszym argumentem jest niewątpliwie fakt, iż szwajcarska kadra narciarzy alpejskich trenuje na stokach MaxxtracksTM. Gorliwym propagatorem jazdy na automatycznych bieżniach jest również Bode Miller – amerykański narciarz alpejczyk, wielokrotny medalista olimpijski oraz mistrzostw świata, a także dwukrotny zdobywca Pucharu Świata, który po zakończeniu kariery otworzył własny ośrodek wyposażony w urządzenia MaxxtracksTM.

MAXX-GRASS™

Najważniejsza jest powierzchnia po której jeździmy. Igelitowy dywan MAXX-GRASS™, pozwala nam „wycinać“ skręty, w pełni korzystając z krawędzi i taliowania nart czy też deski snowboardowej.

c1
coffee-s

PRAWDZIWE APRES-SKI

Ski-Arena to nie tylko stoki ale także kawiarnia stylizowana na kurort narciarski, w której siedząc z kubkiem gorącej kawy możesz poczuć się niczym na prawdziwym stoku narciarskim spoglądając na jeżdżącą na stokach rodzinę i znajomych.